FİYATLARA DAHİL OLANLAR
Tüm Araçlarımız Rent A Car Kaskolu (CDW), Hırsızlık Sigortası (TP), Sınırlı Kilometre (günlük 200km) kullanım, İkinci Sürücü ücretli (günlük 100TL) , 24 Saat yol yardım servisi, Havalimanı 24 Saat ücretsiz teslimat ve %20 KDV hariçtir. Günlük kiralık şoför (sürücü) ücreti 900 TL’dir.

FİYATLARA DAHİL OLMAYANLAR
Yakıt, Opsiyonel Cam – Lastik – Far Sigortası (200 TL Günlük), ücretleri dahil değildir.

Aracın Yakıt Giderleri

Yakıt (benzin , lpg, diesel)  giderinin tamamı aracı kiralayan kişiye aittir.  Araç kiralama başlangıcında yakıt deposu seviyesi nasılsa, aynı seviyede iade yapılması beklenir. Fazla yakıtla dönen kiralık araçlarda yakıt iadesi yapılmaz.

Tüm araçlarımızda yakıt ışıkları yanmamasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde aracın yakıt pompasının arıza yapması  durumundan, meydana gelebilecek arızalar aracı kiralayan kişiden tahsil edilir.

Araç Dönüşü

Araçlarımızın erken dönüşlerinde ücret iadesi yapılmaz. Aracınızın geç dönüşü durumunda, geç gelinen kısmın normal kiralama bedeline ek olarak, bir sonraki kiracıya aracın teslim edilmesi engellendiği için her gün için aracın bir günlük araç kiralama bedeli geç dönüş cezası olarak alınır. Ayrıca kiralanan aracın normal kullanım limitleri dışında yıpranması halinde, tamir ücreti aracı kiralayan kişiden tahsil edilir. Geri dönen kiralık aracın temiz sayılması için, aşağıdaki kriterlere uyması gerekir:

  • Dışı : Aracın dönüşünden kısa bir süre önce yıkandığı belirgin olmalıdır, üzerinde çamur, kuş pisliği, aşırı toz vb. kir bulunmamalıdır;
  • İçi : Bagaj dahil içinin tamamında her türlü çöp boşaltılmış ve temizlenmiş olmalıdır; Kül tablalarının boş ve temiz olması gerekir; Yerler, paspaslar, kapı ve koltuk döşemelerinin temiz olması gerekir; aracın içerisinde çamur, kum,  veya leke olmamalıdır.

Aksi takdirde yukarıdaki belirtilen temizlik kriterlerine uymayan araçlarda, aracı kiralayan kişiden araç yıkama ücreti tahsil edilir.

Ödeme

Araç kiralamalarında ödemeler nakit veya kredi kartı ile yapılır.

Trafik Cezaları :

Araç kiralama Sözleşme süresince her türlü trafik cezasından ve hukuki faizlerinden aracı kiralayan kişi sorumludur.

Geç Dönüş

Araç kiralamalarında 24 saat üzerinden hesaplanır. 3 saati aşan durumlarda tam gün ücreti tahsil edilir.